IP address manager (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Last visit
de: Letzter Besuch

en: IP address
de: IP-Adresse

en: First visit
de: Erster Besuch

en: Visits
de: Besuche
