IP address manager (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: IP address
pl: Adres IP

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: 1 user
pl: 1 użytkownik
