IP address manager (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: User
ca: Usuari

en: Other
ca: Altres

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Visits
ca: Visites
