IP address manager (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: User
cs: Uživatel

en: Other
cs: Jiné

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: IP address
cs: IP adresa

en: Ban IP
cs: Zakázat IP adresu
