IP address manager (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: User
da: Bruger

en: Other
da: Anden

en: Last visit
da: Seneste besøg

en: IP address
da: IP-adresse

en: Ban IP
da: Bandlys IP
