IP address manager (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: User
el: Χρήστης

en: Other
el: Άλλο

en: Last visit
el: Τελευταία επίσκεψη

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Ban IP
el: Αποκλεισμός IP
