IP address manager (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: User
es: Usuario

en: Other
es: Otro(s)

en: Last visit
es: Última visita

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: 1 user
es: 1 usuario
