IP address manager (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: User
et: Kasutaja

en: Other
et: Muu

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: IP address
et: IP-aadress

en: Visits
et: Külastused
