IP address manager (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Other
eu: Bestea

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Visits
eu: Bisitak
