IP address manager (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: User
fi: Käyttäjä

en: Other
fi: Muu

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: IP address
fi: IP osoite
