IP address manager (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: User
fr: Utilisateur

en: Other
fr: Autre

en: Last visit
fr: Dernière visite

en: IP address
fr: Adresse IP

en: Visits
fr: Visites

en: Ban IP
fr: Bannir l'adresse IP
