IP address manager (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: User
gl: Usuario/a

en: Other
gl: Outro

en: Last visit
gl: Última visita

en: IP address
gl: Enderezo IP
