IP address manager (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: User
he: משתמש

en: Other
he: אחר

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: IP address
he: כתובת IP
