IP address manager (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: User
hr: Korisnik

en: Other
hr: Ostalo

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: IP address
hr: IP adresa
