IP address manager (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: User
it: Utente

en: Other
it: Altro

en: Last visit
it: Ultima visita

en: IP address
it: Indirizzo IP
