IP address manager (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: User
ja: ユーザー

en: Other
ja: その他

en: Last visit
ja: 前回の訪問

en: IP address
ja: IPアドレス

en: Visits
ja: ビジット

en: Ban IP
ja: IPをアクセス禁止
