IP address manager (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Other
ku: هیتر

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
