IP address manager (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: User
lt: Narys

en: Other
lt: Kiti

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: IP address
lt: IP adresas
