IP address manager (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: User
no: Bruker

en: Other
no: Annet

en: Last visit
no: Siste besøk

en: IP address
no: IP-adresse

en: Ban IP
no: Bannlys IP
