IP address manager (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Other
nl: Andere

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: IP address
nl: IP-adres

en: Visits
nl: Bezoeken
