IP address manager (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: User
oc: Utilizaire

en: Other
oc: Autre

en: Last visit
oc: Darrièra visita

en: IP address
oc: Adreça IP
