IP address manager (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: User
ro: Utilizator

en: Other
ro: Altele

en: Last visit
ro: Ultima vizită

en: IP address
ro: Adresă IP
