IP address manager (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: User
ru: Пользователь

en: Other
ru: Другое

en: Last visit
ru: Последнее посещение

en: IP address
ru: IP-адрес

en: First visit
ru: Первый визит

en: Visits
ru: Посещения

en: Ban IP
ru: Забанить IP
