IP address manager (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: User
sv: Användare

en: Other
sv: Övriga

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: IP address
sv: IP-adress

en: Visits
sv: Besök

en: Ban IP
sv: Bannlys IP
