IP address manager (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: User
uk: Користувач

en: Other
uk: Інше

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Visits
uk: Відвідування

en: Ban IP
uk: Заборонити IP
