IP address manager (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: User
vi: Người dùng

en: Other
vi: Khác

en: Last visit
vi: Lần ghé thăm cuối

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: 1 user
vi: @count thành viên
