IP address manager (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: User
ar: مستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: IP address
ar: عنوان الـIP
