IP address manager (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: User
hu: Felhasználó

en: Other
hu: Egyéb

en: Last visit
hu: Utolsó látogatás

en: IP address
hu: IP-cím

en: Visits
hu: Látogatások

en: Ban IP
hu: IP tiltása

en: Manage user IP addresses.
hu: Felhasználó IP-címeinek kezelése.

en: manage ip addresses
hu: ip-címek kezelése

en: Manage IP addresses
hu: IP-címek kezelése
