IP address manager (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: User
id: Pengguna

en: Other
id: Lainnya

en: Last visit
id: Kunjungan terakhir

en: IP address
id: Alamat IP

en: Ban IP
id: Larang IP
