IP address manager (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: User
jv: Panganggo

en: Other
jv: Liyané

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: IP address
jv: Alamat IP
