IP address manager (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: User
lv: Lietotājs

en: Other
lv: Citi

en: Last visit
lv: Pēdējais apmeklējums

en: IP address
lv: IP adrese

en: Ban IP
lv: Bloķēt IP adresi
