IP address manager (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: User
sk: Používateľ

en: Other
sk: Ostatné

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: IP address
sk: IP adresa
