IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Country
be: Краіна

en: Update
be: Абнавіць

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: IP Address
be: IP Адрэса
