IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Country
da: Land

en: Update
da: Opdatér

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Location
da: Lokation

en: IP Address
da: IP-adresse
