IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Country
el: Χώρα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Location
el: Τοποθεσία

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP
