IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Country
is: Land

en: Update
is: Uppfæra

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Location
is: Staðsetning

en: IP Address
is: IP vistfang
