IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Location
ku: شوێن

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
