IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Country
th: ประเทศ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: IP Address
th: หมายเลข IP
