IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Location
gu: સ્થાન
