IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Never
ast: Nunca

en: Location
ast: Llugar

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Database updates
ast: Versiones nueves de la base datos
