IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Country
ta: நாடு

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: User
ta: பயனர்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Never
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: IP address
ta: IP முகவரி

en: Database updates
ta: தரவுதள நிகழ்நிலை
