IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Country
es: País

en: Update
es: Actualizar

en: User
es: Usuario

en: Not found
es: No encontrado

en: Never
es: Nunca

en: Location
es: Ubicación

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Countries
es: Paises

en: Country code
es: Código de país

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Database updates
es: Actualizaciones de la base de datos

en: Completed.
es: Completado.
