IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Country
oc: País

en: Update
oc: Metre a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Never
oc: Pas jamai

en: Location
oc: Emplaçament

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Countries
oc: Païses

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Database updates
oc: Mesa a jorn de la basa de donadas

en: Completed.
oc: Acabat.
