IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Country
sk: Krajina

en: Update
sk: Aktualizovať

en: User
sk: Používateľ

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Never
sk: Nikdy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Countries
sk: Štáty

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: IP address
sk: IP adresa

en: Database updates
sk: Aktualizácie databázy
