IP-based Determination of a Visitor's Country (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Location
sl: Mesto

en: IP Address
sl: IP naslov

en: IP address
sl: IP naslovi
