IP Ban (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Country
de: Land

en: Location
de: Ort

en: Policy
de: Richtlinie

en: Read Only
de: Nur Lesezugriff
