IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Country
pt: País

en: Region
pt: Região

en: Page
pt: Página

en: Location
pt: Localização

en: Address
pt: Morada

en: Suburb
pt: Subúrbio

en: State
pt: Estado

en: Street
pt: Rua

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Map
pt: Mapa

en: Apply
pt: Aplicar

en: Country code
pt: Código do país

en: Offset
pt: Deslocamento

en: nothing
pt: nada

en: IP address
pt: Endereço de IP

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Your location
pt: A sua localização

en: No results text
pt: Texto em caso de consulta sem resultados

en: Master
pt: Principal
