IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.12) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
