IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.17) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: more
ca: més

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Country
ca: País

en: none
ca: cap

en: Region
ca: Regió

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Map
ca: Mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Locality
ca: Localitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Route
ca: Ruta

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Street number
ca: Número del carrer

en: No results text
ca: Text quan no hi ha resultats

en: Master
ca: Mestre
