IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.17) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: more
sr: још

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Country
sr: Земља

en: Region
sr: Регион

en: Block
sr: Блок

en: State
sr: Статус

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Route
sr: Рута

en: IP address
sr: IP адреса
